| Technical Information | |
|---|---|
| Device Supported | IR Illuminator |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Silver |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 2.9" |
| Weight (Approximate) | 6.83 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Country of Origin | United States |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |