Panasonic SL-86-911-TP-USB-P Keyboards
SL-86-911-TP-USB-P
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Cable |
| Hot Keys | Emergency |
| Keys Layout | QWERTY |
| Pointing Device | |
|---|---|
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Keyboard/Keypad Height | 1.87" |
| Keyboard/Keypad Width | 11.39" |
| Keyboard/Keypad Depth | 7.30" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported | PC |
| Device Supported |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |