| Product Information | |
|---|---|
| Application/Usage | AirTag |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Pink |
| Product Color | Pink Sunset |
| Product Material | Polycarbonate |
| Height | 2" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 0.4" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Apple AirTag |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |