| Product Information | |
|---|---|
| Total Number of Drawers | 3 |
| Finishing | Toffee |
| Features | Touch Lighting |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Hardwood |
| Drawer Material | Metal |
| Height | 28" |
| Width | 29" |
| Depth | 17" |
| Weight (Approximate) | 77 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Vietnam |