| Technical Information | |
|---|---|
| Directivity | Directional |
| Antenna Gain | 8.5 dBi |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 23" |
| Width | 3" |
| Depth | 2" |
| Form Factor | Sector |
| Weight (Approximate) | 1.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Wireless Data Network |
My Cart
| Technical Information | |
|---|---|
| Directivity | Directional |
| Antenna Gain | 8.5 dBi |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 23" |
| Width | 3" |
| Depth | 2" |
| Form Factor | Sector |
| Weight (Approximate) | 1.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Wireless Data Network |