Lenovo 4ZF0W90174 Digital Signage
4ZF0W90174
Select model
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Number of Screens | 1 |
| Viewable Screen Size | 36" |
| Display Screen Type | LCD |
| Display Resolution | 1920 x 540 |
| Video | |
|---|---|
| Brightness | 700 Nit |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| DisplayPort | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Height | 12.3" |
| Width | 36.6" |
| Depth | 3.2" |
| Weight (Approximate) | 29.76 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |