| Technical Information | |
|---|---|
| Media Capacity | 2100 Sheet |
| Total Media Capacity | 2100 |
| Media Type |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 13.4" |
| Width | 16.8" |
| Depth | 18.3" |
| Weight (Approximate) | 22.27 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
HP LaserJet Enterprise Printers:
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |