| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 7.1" |
| Width | 40.5" |
| Depth | 7.1" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | HP Designjet T3500 36-in Production eMFP Printer |
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals (REACH) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |