| Product Information | |
|---|---|
| Style | Holster |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 2.6" |
| Width | 7" |
| Depth | 4.7" |
| Weight (Approximate) | 4.80 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Handheld PC |
| Compatibility |
Honeywell - Dolphin CT50, Dolphin CT60, EDA50, Dolphin CT40, CT40XP, CT40HC |
| Brand Compatibility | Honeywell |
| TAA Compliant | Yes |