| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Features |
|
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black Gray |
| Finishing | Powder Coated |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Product Material | Steel |
| Height | 1.90" |
| Width | 6.40" |
| Depth | 3.80" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Compatibility |
|