| Product Information | |
|---|---|
| Features | Anti-glare |
| Durability | Rust Proof |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black Powder Coat |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Mounting Pattern |
|
| Product Material | Steel |
| Height | 1" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.45" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Havis C-MD-Series Mounts |