| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Notebook |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 9.25" |
| Width | 3.50" |
| Depth | 12" |
| Weight (Approximate) | 4.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Inserts into:
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |