| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Phone |
| Features |
|
| Mount Pattern | Universal |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Surface Mountable |
| Height | 14.50" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight (Approximate) | 15.52 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |