| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Maximum Load Capacity | 4 lb |
| Features |
|
| Rugged | Yes |
| Durability | Shock Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Height | 3.86" |
| Width | 5.20" |
| Depth | 9.80" |
| Weight (Approximate) | 2.80 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|