| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Computer |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 8.30" |
| Width | 8.50" |
| Length | 22.50" |
| Weight (Approximate) | 10.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|
| Compatibility |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |