| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Vehicle Console |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 8.20" |
| Width | 6.50" |
| Depth | 19.50" |
| Weight (Approximate) | 5.95 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Vehicle |
| Compatibility |
Chevrolet Equinox- 2018-2025 GMC Terrain- 2018-2025 |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |