| Product Information | |
|---|---|
| Features | Durable |
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black Powder Coat |
| Product Material | Steel |
| Height | 6.48" |
| Width | 17.68" |
| Depth | 7.27" |
| Weight (Approximate) | 6.70 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
|