| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Keyboard |
| Features |
|
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Finishing | Black Powder Coat |
| Product Material | Steel |
| Height | 3.70" |
| Width | 5" |
| Depth | 14" |
| Weight (Approximate) | 3 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|