| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Printer |
| Maximum Adjustable Height | 3.38" |
| Maximum Adjustable Width | 14.62" |
| Maximum Adjustable Depth | 8.88" |
| Features |
|
| Height Adjustable | Yes |
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 2.12" |
| Width | 12.50" |
| Depth | 7.62" |
| Weight (Approximate) | 2.15 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
| Compatibility |
Canon Printer:
HP Printer:
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |