| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Features |
|
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 3.74" |
| Width | 5" |
| Depth | 14.46" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |