| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Console Box |
| Features |
|
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Finishing | Powder Coated |
| Product Material | Steel |
| Height | 3" |
| Width | 8.60" |
| Depth | 3.30" |
| Weight (Approximate) | 1.90 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Compatibility |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |