| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Notebook |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 3.38" |
| Width | 3.44" |
| Depth | 8.02" |
| Weight (Approximate) | 3.93 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|