| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Features |
|
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Finishing | Black Powder Coat |
| Product Material | Steel |
| Height | 7.20" |
| Width | 3.50" |
| Depth | 2.10" |
| Weight (Approximate) | 6.40 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Dell Latitude Rugged Laptop |