| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | GPS |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Height | 1.18" |
| Diameter | 1.10" |
| Weight (Approximate) | 1.76 oz |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |
My Cart
| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | GPS |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Height | 1.18" |
| Diameter | 1.10" |
| Weight (Approximate) | 1.76 oz |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |