| Product Information | |
|---|---|
| Fluid Quantity | 12 fl oz |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Brown |
| Product Color | Light Amber |
| Height | 8" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight (Approximate) | 12 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
| Compatibility | Fellowes cross-cut and micro-cut shredders. |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |