| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Cool Gray |
| Product Material | Metal |
| Height | 5" |
| Width | 12" |
| Depth | 3.25" |
| Length | 18" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Zido Pole Cart |
| Country of Origin | China |