| Product Information | |
|---|---|
| Diameter | 4" |
| Application/Usage | Cart |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Multicolor |
| Product Color |
|
| Height | 6.8" |
| Width | 5.8" |
| Length | 7.5" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
StyleView Carts: SV40 SV41 SV42 SV43 SV44 |
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |