| Product Information | |
|---|---|
| Maximum Load Capacity | 1 lb |
| Features | Key Lock |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Dual Color |
| Product Color |
|
| Height | 13" |
| Width | 18" |
| Length | 18" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
Ergotron LCD Carts:
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |