| Product Information | |
|---|---|
| Strap Size | One Size |
| Compatible Watch Case Size | 1.93" |
| Attachment Method | Buckle |
| Adjustable | Yes |
| Durability | Corrosion Resistant |
| Minimum Wrist Size | 5.12" |
| Maximum Wrist Size | 7.87" |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Blue |
| Product Color | Navy |
| Product Material |
|
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
Apple Watch Models:
|