| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Access Control Device |
| Features | Cable Management |
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Stainless Steel |
| Height | 12.68" |
| Width | 6.06" |
| Depth | 2.50" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|
| Compatibility | Aiphone GT-DMB-N Access Control Device |
| Country of Origin | United States |