| Technical Information | |
|---|---|
| Area Coverage | 1570 ft |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 24 V DC |
| Power Source | DC Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Wall Mount |
| Height | 7.1" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 2.1" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
|
| Application/Usage |
|
| Compatibility |
Sub/Door Stations:
Power Supply:
|
| Country of Origin | Japan |