| Camera | |
|---|---|
| Image Sensor Type | CMOS |
| Camera Resolution | 1.2 Megapixel |
| Minimum Illumination | 5 lux |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Consumption | 5.18 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | ABS |
| Durability | Weather Resistant |
| Height | 6.3" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 1.7" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Door Entry |
| Compatibility |
Aiphone IXG2C7L Video Monitor |
| Certifications & Standards |
|
| Country of Origin | Thailand |