| Technical Information | |
|---|---|
| Communication Mode | Full-duplex |
| Wiring Type | 2-wire |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 3.5" |
| Display Screen Type | TFT LCD |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 24 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.4" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 1.5" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|