| Network & Communication | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Form Factor | Wall Mount |
| Height | 7.9" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 2.4" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Door Entry |
My Cart
| Network & Communication | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Form Factor | Wall Mount |
| Height | 7.9" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 2.4" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Door Entry |