Advantech-DLoG PAX-327-C8A-HAR Accessories
PAX-327-C8A-HAR
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Screens | 1 |
| Screen Size Class | 27" |
| Viewable Screen Size | 27" |
| Screen Mode | 4K UHD |
| Panel Technology | Advanced Hyper Viewing Angle (AHVA) |
| Response Time | 16 ms |
| Response Time Details | 16 ms Tr+Tf |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.15500 mm x 0.15500 mm |
| Horizontal Viewing Angle | 178° |
| Vertical Viewing Angle | 178° |
| Features | Water Proof |
| Ingress Protection (IP) Rating |
|
| Video | |
|---|---|
| Maximum Resolution | 3840 x 2160 |
| Standard Refresh Rate | 60 Hz |
| Color Supported | 1.07 Billion Colors |
| Native Contrast Ratio | 1,000:1 |
| Brightness | 800 Nit |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| DVI | Yes |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| Number of HDMI Inputs | 1 |
| Number of USB Type-B Upstream Ports | 1 |
| Number of DisplayPorts | 2 |
| Number of DVI Ports | 3 |
| Power Description | |
|---|---|
| Operating Power Consumption | 96.50 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| VESA Mount Compatible | Yes |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| Height | 16.5" |
| Width | 26.1" |
| Depth | 2.9" |
| Weight (Approximate) | 22.84 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |