| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum Alloy |
| Height | 1.7" |
| Weight (Approximate) | 6.08 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Camera |
| Country of Origin | Taiwan |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
My Cart
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum Alloy |
| Height | 1.7" |
| Weight (Approximate) | 6.08 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Camera |
| Country of Origin | Taiwan |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |