| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Surveillance Camera |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Warm Gray |
| Product Material | Plastic |
| Height | 5.10" |
| Width | 6.90" |
| Depth | 0.60" |
| Weight (Approximate) | 1.39 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | ACTi Covert and Pinhole Covert Cameras |