| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Surveillance Camera |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Silver |
| Product Material | Aluminum |
| Height | 34.01" |
| Width | 1.89" |
| Depth | 1" |
| Weight (Approximate) | 1.05 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | ACTi L-Shape Pinhole Covert Cameras |