| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Network Camera |
| Features | Heavy Duty |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum |
| Height | 6.30" |
| Width | 5.51" |
| Depth | 8.15" |
| Weight (Approximate) | 1.70 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
ACTi Network Cameras:
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |