SCAN ENG: Miniature 1D DEC 5v,100S/S CLS2,GOLD - must be ordered in multiples of 10
SE-955-I105R
Select model
Main Features
-
Connectivity: Corded
-
Connection: Serial
-
Scanner Capability: 1D
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability | 1D |
| Barcode Symbology Supported | All major 1D bar codes |
| Light Source | Laser |
| Scan Rate | 12 scan/s |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | Serial |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 0.5" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 0.28 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
USB Cable separate |
zebra-other-scanning-products.pdf SE-955-I105R