Lenovo 4ZF0W90176 Digital Signage
4ZF0W90176
Select model
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Number of Screens | 1 |
| Viewable Screen Size | 48" |
| Display Screen Type | LCD |
| Display Resolution | 3840 x 720 |
| Video | |
|---|---|
| Scan Format | 720p |
| Brightness | 1000 Nit |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| DisplayPort | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 10.9" |
| Width | 47.9" |
| Depth | 11.4" |
| Weight (Approximate) | 33.07 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Commercial |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |