Zebra VC8300 Computadora Montada en Vehículo de 10 Pulgadas 10", Pantalla Táctil Capacitiva, IP66, Android, Wi-Fi 802.11ac, 4GB RAM
VC83-10SSCNBAABANA
Seleccionar modelo
Características principales
-
Sistema: Android
-
Robusto: Industrial
-
Rango: Standard Range
-
Conexión: USB
-
Características de la Batería: Rechargeable
| Technical Information | |
|---|---|
| Google Mobile Services (GMS) | Yes |
| Features | Drop Resistant |
| Durability | Water Resistant |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Processor Type | Snapdragon 660 |
| Processor Speed | 2.20 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Flash Memory | 32 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.4" |
| Graphics Modes | XGA |
| Display Screen Type | LCD |
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen Type | Projected Capacitive |
| Display Color | Color |
| Display Resolution | 1024 x 768 |
| Brightness | 400 Nit |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Serial | Yes |
| USB | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 11 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 9.4" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 3.5" |
| Weight (Approximate) | 8.16 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Industrial |
| Ingress Protection (IP) Rating | IP66 |
| Certifications & Standards |
WFA (802.11n; 802.11ac; PMF, WMM-PS, WMM-AC, Voice Enterprise and Wi-Fi Direct) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
vc8300-10-inch.pdf VC83-10SSCNBAABANA
vc8300.pdf MOD-VC8300
vc8300-10-inch.pdf MOD-VC8300