| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | UPS |
| Maximum Load Capacity | 65 lb |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 6.40" |
| Width | 61.60" |
| Depth | 6" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
UPS |
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |