HAVIS LAPTOP 2-IN-1 VEHICLE DOCK (DUAL P
H-20-LVD2
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Docking |
| Device Supported | Notebook |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | Proprietary Interface |
| Total Number of USB Ports | 2 |
| Number of USB 3.0 Ports | 2 |
| Network (RJ-45) | Yes |
| VGA | Yes |
| HDMI | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 2.50" |
| Width | 11.06" |
| Depth | 9.60" |
| Weight (Approximate) | 4.30 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Panasonic Toughbook CF-20 Notebook |