PANASONIC PAYMENT SLEEVE FOR THE FZ-G1
FZ-VPGG11M
| Product Information | |
|---|---|
| Style | Sleeve |
| Carrying Options | Shoulder Strap |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 7.3" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 2.2" |
| Weight (Approximate) | 14.40 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Compatibility |
Panasonic - Toughpad FZ-G1 Verifone - E355 (Payment Device) |
| Brand Compatibility |
|
| Tablet Model Compatibility | Toughpad FZ-G1 |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 90 Day |