PANASONIC US,TGHBOOK,ACCESSORY,SPARE/REPLACEMENT KEYBOARD,FZ-G2,EMISSIVE COLOR-SELECTABLE BACKLIT (4 LEVELS),HANDLE/KICKSTAND,USB-A,USB-C,KENSINGTON LOCK ,NCNR
FZ-VEKG21LM
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Number of Keys | 81 |
| Keyboard/Keypad Features | IP65 Protection |
| Backlight | Yes |
| Localization | English (US) |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Host Interface |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Keyboard/Keypad Height | 0.70" |
| Keyboard/Keypad Width | 11.30" |
| Keyboard/Keypad Depth | 9.40" |
| Weight (Approximate) | 2 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Device Supported |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |