HID 2003HPGGMN Accessories
2003HPGGMN
| Product Information | |
|---|---|
| Smart Card/Tag Thickness | 0 mil |
| Operating Frequency | 13.56 MHz |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 0" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information | ICLASS SE 32K (16K/2 + 16K/1), PRGMD, F-GLOSS |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |