| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Monitor |
| Number of Displays Supported | 2 |
| Maximum Load Capacity | 24 lb |
| Maximum Screen Size Supported | 24" |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Height | 7.50" |
| Width | 6.50" |
| Depth | 23" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |