| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 9" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Payment Terminal |
| Brand Compatibility | VeriFone |
| Compatibility |
|
| Country of Origin | Taiwan |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |