| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Trays | 1 |
| Number of Bill Compartments | 5 |
| Number of Coin Compartments | 5 |
| Lock Type | Keyed Lock |
| Keyed System | Random |
| Features |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Proprietary Interface | MultiPRO |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 4.9" |
| Width | 16" |
| Depth | 16.8" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |